DERMAPEN

DERMAPEN

Fotoğraf Galerisi

 DERMAPEN CİLT YENİLEME GENÇLEŞTİRME


Dermapen tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına  etkin son derece kolay güvenli acısız bir yöntemdir.

Dermapen ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha efektif sonuçlara ulaşabiliriz..

Cerrahi olmadan gençleşmenin avantajları

İnce çizgilerin azalması

Derinin sıkışması ve gerilmesi

Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması

Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi

Çok hızlı iyileşme süreci

Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği

Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi

Kolajen dokunun gelişmesini sağlar.

 

DEMAPEN KİMLERE UYGULANIR?

• Yüz

• El

• Boyun

• Saç

• Akne, Leke, çatlak, selülit ve vücutta doku kaybı olan bölgeler

 

DERMAPEN FARKI NEDİR?

 

Organizmanın tamirat mekanizmalarında en önemli rolü gerçekleştirir. Doku hasarı oluştuğunda Dermapen uygulandığında doku aktive olur ve birçok doku geliştirici faktörü ortama sağlarlar. Esas etkisi dokuları hızla onarma işlemidir

DERMAPEN UYGULAMSI NASIL YAPILIR?

Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri akne ve doku kaybı ve sorunlu olan bölgelere uygulanır. Tüm işlemler yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretmeye başlarlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır.

İyileşme süreci içeriği dolayısıyla çok kısadır. Dokuları onarır ve yeniler. Yeni kolajen üretimi, yeni damarsal gelişme sağlanır. Büyüme faktörleri ve hücreler arası ortamın yeniden yapılanması ile dokulardaki hasarlar giderilir ve taze dokular oluşturulur. Uygulanışı kolay ve konforludur. Gerekli materyalin sağlanması çok kolaydır.