EL AYAK DETOKSU

EL AYAK DETOKSU

Fotoğraf Galerisi

İYONİZASYON YÖNTEMİ İLE EL VE AYAK DETOKSU..

Vücudumuzda oluşan toksinlerin bir bölümü deri, böbrek, akciğer ve bağırsaklar yoluyla doğal olarak vücuttan atılır, fakat tamamı atılamaz. El ve Ayak detoksunda kullanılan elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizde kalan atık maddeleri sağlıklı bir biçimde vücudumuzdan atmak mümkündür. Dolaşım sistemimizdeki kan, 22 dakikada tüm dolaşımını tamamlar. Bedenimizde biriken zararlı maddeler pozitif iyon yüküne sahiptir. Negatif–pozitif iyonların birbirlerini çekmesi esasıyla çalışan el ve ayak detoks sistemi, aşırı negatif iyonlaşma ile vücudumuzda bulunan pozitif iyon yüküne sahip toksinleri, asitleri ve serbest radikalleri mekanik olarak kendine çeker. Negatif iyonlaşma kritik değerleri aştığı zaman nano büyüklükten küçük zararlı maddeler ayak tabanında bulunan 4000’i aşkın ter bezi sayesinde dışarıya atılırlar. Cihazın üretmiş olduğu negatif iyonlar ayak altı salgı bezlerinden içeri nüfuz ederek vücudunuzda ve organlarda biriken toksinlerin suya çekilmesini sağlar.İYONİZASYON İLE EL AYAK DETOKSU NASIL YAPILIR ?

Su ile doldurulmuş özel bir kabın içerisine eller veya ayaklar konularak ALLIN IYON DETOKS cihazı çalıştırılır. Belirli bir süre sonra el ve ayaklarımızda bulunan reflex noktalarından, hücre duvarları arasında birikmiş olan toksin (zehirli) maddeler çıkmaya başlar. Bu arınma metodu hücre duvarları arasında oluşan toksin (zehirli) maddelerin vücudun dışına atılmasını sağlar.

İYONİZASYON YÖNTEMİ İLE EL VE AYAK DETOKSU

Bu arınma metodu hücre duvarları arasında oluşan toksin (zehirli) maddelerin vücudun dışına atılması ile son bulur. İlk 14 seans sonrasında ayda 1’er seans uygulanması son derece faydalıdır. Vücudu cilt katmanlarında bulunan toksinlerden arındırır.

YAPILAN DETOKS SEANSLARI SAYESİNDE

Herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan; etkin ve güvenli bir tedavi olanağına sahip olabilirsiniz. Ayrıca metabolizmanız güçlenir, bağışıklık sisteminiz gelişir, vücudunuzun direnci artar, enfeksiyon riski azalır. Kanın yenilenmesini sağlanır. Hafızanın güçlenmesine, idrar kontrolünün kolaylaşmasına, vücut pH’nın dengelenmesine sebep olur. Baş ağrısı, romatizma vb. ağrılar hafiflemesine neden olur. Vücut daha az su tutar, kilo kontrolü kolaylaşır. Saç dökülmelerini azaltabilir, sivilce ve cilt problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Negatif iyonlar sayesinde endokrin sistemi dengeleyebilir, tüm sistemlerin ve organların normal çalışmasını sağlayıp, sağlığımıza bir kalkan oluşturur.

VÜCUDUMUZDA TOKSİN BİRİKTİĞİNİ NASIL ANLARIZ?

Kronik bir yorgunluk ,hali Sık sık acıkma (bazen geceleri açlık hissi ile uyanma) Mide ekşimesi, gaz, hazımsızlık, şişkinlik ve geğirme yakınmaları. Vücutta ödem şikâyetleri (şişlik) Aşırı ve sık yemek yeme arzusu Baş ağrısı ya da migren nöbetleri. Rahatsız ve yetersiz uyku Gereksiz, aşırı hiddet, öfke hali Sık sık değişen ruh hali (gün içinde mutluluk ve mutsuzluk , sakinlik ve öfke dalgalanmaları) Depresyon veya bunaltı ve kararsızlık ha Unutkanlık Belirli bir sebebe bağlı olmaksızın kilo alma ve verme Tırnak değişikliği, tırnaklarda çatlama, beyaz lekeler, çabuk kırılma Saçlarda kırılma, kuruma ve aşırı dökülme Tekrarlayan sırt ve boyun ağrıları, eklem ağrıları, kas güçsüzlüğü kramplar Aşırı ve kötü kokulu terleme ,Gözaltlarında koyu halkalar, gözde sulanma ve kaşıntı, Tekrarlayan deri döküntüleri, isilik, kırmızı lekeler, pullanmalar, kurdeşen atakları, Uzun süren öksürük, Boğazda yanma ve batma hissi

AYAK DETOKSU ;

İş hayatı yoğun çalışma temposunda olanlara, Sinirsel yıpranma hissedenlere, Sigara ve alkol kullananlara, Bağışıklık sistemi düşük olanlara, Kirli çevre ortamında çalışanlara, Yağlı yiyecekler tüketmeyi sevenlere özellikle tavsiye edilir.